Hakkımızda

KONDORA MAKİNA OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ, 15 yıla dayanan sektör tecrübesine sahip 3 ortaklı bir aile şirketi olarak, 2017 yılında üretime başlamıştır. İsmini; Eski Türkçe’den gelen ‘’DORA’’ (zirve) ve KONYA’dan esinlenerek ‘’KONDORA’’ olarak tescillemiş olan firmamız, mantalite olarak hep zirveyi hedeflemektedir.

Temel hedef; Türkiye’de ve Dünyada araç üstü vinç sistemleri, proje bazlı özel imalatlar ve demiryolu sistemlerinde, önemli bir yere sahip olabilecek bir marka oluşturma hedefiyle yola çıkmıştır.

 Ürün çeşitliliğimizi oluştururken; sağlamlık, ileri teknoloji, alanında en üst seviyelerdeki tedarikçi zinciri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan AB normlarında ürünler ve üretimler gerçekleştirerek, global ölçekte firmamızı üst sıralara taşımak ve tanıtmak firma vizyonumuzu oluşturmaktadır.

12 T/m’den başlayarak, 405 T/m’ye kadar ürettiği araç üzeri katlanır bomlu vinçleriyle, demiryolu katenar sistemleri ve havai hat bakım araçlarıyla, öncelik Türkiye’de daha sonra’da global arenada tek olma hedefinde olan firmamız, bu çizgiler çerçevesinde ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız, sahip olduğu CE ve TÜV sertifikalarıyla ürünlerinin güvenilirliğini belgelemiş; KONDORA teknik servis ve üretim ekibi vasıtasıyla hızlı ve güvenilir imalat, satış sonrası hizmetleriyle, müşterilerinin haklı güvenini kazanmıştır. Bu ilkeler çerçevesinde, yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
YUKARI